`
Strona główna » Artykuły » Zapraszamy w Karkonosze!
Producenci
Polecamy
Promocje

Zapraszamy w Karkonosze!

Data dodania: 12-11-2021

Karkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów. Najwyższym szczytem Karkonoszy jest oczywiście Śnieżka która ma 1602 m n.p.m. Najbardziej znane dwa wodospady w Karkonoszach to Wodospad Kamieńczyka i Szklarki. W Karkonoszach jest wiele wartych uwagi ośrodków turystycznych.

Warto wybrać się na górskie szlaki do których jest bardzo dobre połączenie z podgórskich miejscowości takich jak min. Szklarska Poręba, Karpacz.
Zachęcamy do skorzystania z naszych map:
- Karkonosze i Karpacz - dwustronna mapa turystyczna Karkonoszy z aktualnym przebiegiem szlaków turystycznych oraz wydanie popularnego planu Karpacza obejmującego swym zasięgiem całe miasto.
Dostępna jest również mapa turystyczna Karkonoszy z planem Szklarskiej Poręby:
- Karkonosze i Szklarska Poręba

Polecamy również Karkonosze - przewodnik który swym zasięgiem obejmuje zarówno część polską jak i czeską pasma. Publikacja zawiera szczegółowy opis Karkonoszy oraz propozycję 18 tras wycieczkowych przechodzących przez najważniejsze atrakcje. Publikacja zawiera szereg informacji turystycznych i praktycznych, dzięki którym wędrowanie po Karkonoszach okaże się znacznie łatwiejsze. Dodatkowo w przewodniku zamieszczony jest atlas w dokładnej skali obejmujący swym zasięgiem większość Karkonoszy.

Lubisz spędzać wolny czas na rowerze? Mamy też coś dla rowerzystów. Karkonosze Góry Izerskie - Mapa Rowerowa która zawiera mapę szlaków rowerowych w okolicach Jeleniej Góry. Przedstawione trasy rowerowe zostały wyróżnione i obejmują Karkonosze, Góry Izerskie, Kotlinę Jeleniogórską, Rudawy Janowickie oraz znaczną część Gór Kaczawskich i Pogórza Izerskiego. Mapa ta dostępna jest w różnych wersjach elektronicznych.

Inne warte uwagi produkty związane z Karkonoszami:
- Karkonoski Park Narodowy - mapa turystyczna obejmująca obszar Karkonoskiego Parku Narodowego z okolicami. Rewers mapy zawiera bogaty opis turystycznych atrakcji znajdujących się w granicach Karkonoskiego Parku Narodowego wraz z fotografiami.
- Karkonosze dla Aktywnych na której zaznaczonych jest ponad 100 atrakcji, które zostały podzielone na łatwo dostępne (Wygodnie) i trudno dostępne (Aktywnie).
- Karkonosze, Góry Izerskie - karty - 54 karty pamiątkowe do gry z najważniejszymi atrakcjami w Karkonoszach i Górach Izerskich.
Karkonosze orientacja południowa - mapa turystyczna - jednostronna mapa turystyczna w skali 1:33 000 w orientacji południowej, czyli tzw. "do góry nogami". Oznacza to, że turysta posługujący się tą mapą nie musi jej obracać, aby w ten sposób lokalizować widok,
Szklarska Poręba i okolice - mapa turystyczna dla aktywnych - Aktualny plan Szklarskiej Poręby z najbliższą okolicą w bardzo dokładnej skali turystycznej. Mapa idealnie nadaje się dla wszystkich turystów, którzy podczas pobytu w mieście chcą wędrować po Karkonoszach i Górach Izerskich.

Karkonosze zapraszają cały rok. Każda pora roku w Karkonoszach jest wyjątkowa i odwiedzając jeden z ośrodków turystycznych na pewno nikt nie będzie narzekał na nudę.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Artykuły
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu