SeeMap/KaMap dla Androida i Windows Phone

Seemap 3D dla telefonów z systemem AndroidObecnie w programie można każdą mapę zobaczyć jako model trójwymiarowy (3D) odzwierciedlający rzeczywistą rzeźbę terenu. Aby było to możliwe, wystarczy przy pierwszym uruchomieniu wyrazić zgodę na jednorazowe pobranie danych wysokościowych dla całej Polski (ok. 220 MB). Funkcję widoku trójwymiarowego włącza się przyciskiem "3D" (lewy, dolny róg ekranu).

Widok okolicy z lotu ptaka

Kolejną nową i wspaniałą funkcjonalnością jest "Panorama 3D". Funkcja panoramy polega na tym, że stojąc w górach z włączonym GPS i widokiem 3D ustawiamy telefon tak, jak byśmy robili nim zdjęcie. W tym momencie na ekranie pokaże się widok gór (mapa 3D), na który patrzymy. Obracając się wokół własnej osi widzimy jak obraca się również automatycznie mapa na ekranie pokazując przez cały czas prawidłowy widok (mapa jest w pełni zorientowana w terenie). Pochylając telefon zaczynamy patrzeć na mapę z "widoku ptaka". Funkcję panoramy włączamy poprzez naciśnięcie przycisku z symbolem góry (lewy, dolny róg ekranu). Funkcję można przetestować także w warunkach domowych - ważne, aby być z dala od urządzeń (telewizory, komputery) mogących zakłócać kompas magnetyczny.

Video tutorial SeeMap dla Android

Seemap AN – pierwsze uruchomienie

Prosta instrukcja instalacji SeeMap (nawigacji turystycznej) na telefonach z systemem Android i Windows Phone. Pokazano: skąd pobrać aplikację, jak ją zainstalować, jak pobrać i zarejestrować mapę.

Instalacja i korzystanie z map 3D

Opis instalacji i korzystania z widoku 3D i Panoramy 3D w SeeMap i SeeMap z systemem Android. Pokazano: jak zainstalować widok 3D, jak oglądać mapy w 3D, jak działa funkcja Panoramy 3D. Więcej szczegółów na stronie seemap.pl

SeeMap AN – zarządzanie punktami

Prosta instrukcja w jaki sposób tworzyć i zarządzać punktami (waypoint) użytkownika w SeeMap i SeeMap. Omówiono: co to są punkty użytkownika, jak je tworzyć, zapisywać, usuwać, jak otwierać plik z punktami.

Zapis śladu w SeeMap AN

Prosta instrukcja, w jaki sposób tworzyć ślady (track) w SeeMap. Omówiono: co to są ślady, jak je tworzyć, zapisywać, usuwać, jak otwierać plik śladu.

Tworzenie i używanie tras

Prosty opis w jaki sposób rysować i korzystać z tras w SeeMap i SeeMap. Omówiono: co to są trasy, jak je tworzyć, zapisywać, usuwać, jak otwierać plik trasy.

Synchronizacja map na różnych urządzeniach

Opis w jaki sposób przesyłać i odbierać dane w postaci tras, punktów i ścieżek w programie SeeMap. Omówiono jak przekazać dane między smartfonami i między smartfonem i komputerem bez łączenia urządzeń kablem.

SeeMap – zaawansowana konfiguracja programu

Prosty opis w jaki sposób zmieniać ustawienia i opcje w KaMap i SeeMap. Omówiono: jak zmieniać kolory, ukrywać elementy interfejsu, obsługiwać nawigację wzdłuż trasy i zarządzać GPS'em.

Mapy 3D w programie SeeMap

SeeMap AN - widok 3D - 1 SeeMap AN - widok 3D - 2 SeeMap AN - widok 3D - 3 SeeMap AN - widok 3D - 4 SeeMap AN - widok 3D - 5

Wróć
Twój adres IP to: 44.192.112.123

Copyright © 2021 Zen Cart Professional PL™ Powered by Zen Cart™
      

stat4u , Polityka Cookies
wroclaw

Obszary map

x