Nie masz jeszcze konta w naszym sklepie
i chcesz je założyć?
Tworząc konto w sklepie Galileos będziesz mógł szybciej robić zakupy, śledzić status swoich zamówień i oglądać historię swoich zakupów.
Pragniemy Cię zapewnić, że dane podane nam podczas rejestracji wykorzystane zostaną jedynie do prawidłowej realizacji Twoich zamówień i są chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w boksie "Informacje".
Aby założyć konto wypełnij niżej zamieszczony formularz, podając wymagane dane, po czym kliknij przycisk "zatwierdź".

* wymagane

Dane do faktury - nie dotyczy klientów indywidualnych


Adres
*
*
*
*
*
*
*
Dane kontaktowe
*
Login i hasło
*
* (przynajmniej 5 znaków)
*
Opcje Biuletynu informacyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać - zaznacz pole wyboru.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami musisz dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie Biuletynu informacyjnego z naszego sklepu. Nie nadużywamy Twojej ewentualnej zgody, Biuletyn jest wysyłany średnio dwa razy w miesiącu, i to tylko w sytuacjach gdy mamy coś interesującego do przekazania - naszych Klientów informujemy o istotnych wydarzeniach, np. akcjach promocyjnych, pojawieniu się w sklepie towarów o które otrzymujemy najwięcej zapytań itp.
Klienci zapisani na listę wysyłkową Biuletynu, za jego pośrednictwem otrzymują również co pewien czas Kupony Rabatowe umożliwiające dokonanie tańszych zakupów w naszym sklepie.
Może więc warto spróbować? Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania Biuletynu, samodzielnie zmieniając to ustawienie na swoim koncie.


Jeśli masz konto
zaloguj się tutaj
Jeśli masz już założone konto w Galileos zaloguj się tutaj

Twój adres IP to: 3.238.186.43

Copyright © 2021 Zen Cart Professional PL™ Powered by Zen Cart™
      

stat4u , Polityka Cookies
wroclaw

Obszary map

x